Wtryskarka 2AD 400°C
Materiał Flexite T-VAL
Wtryskarki protetyczne
Materiały termoplastyczne sabilex
Materiały termoplastyczne flexite
Fotografia w stomatologii
1
2
3
4
5
6

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowe RUDIMEX powstało w roku 1990. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie handlową obsługą rynku fotograficznego zaopatrując lokalne hurtownie, sklepy, laboratoria i studia fotograficzne w produkty światowych firm jak Polaroid, Fuji, Kodak, Agfa, Panasonic, Soligor, Hi-Ti, Kanon i inne.

W 2004 roku Zarząd firmy podjął decyzję o tworzeniu działu dentystycznego. Rozpoczęliśmy wówczas współpracę z pracowniami protetycznymi, oferując im nowoczesne, sterowane mikroprocesorem, wtryskarki do wykonywania częściowych i całkowitych protez zębowych z materiałów termoplastycznych. Nowoczesność oferty i zawsze rzetelna obsługa współpracujących z nami Pracowni znalazła szybko uznanie na polskim rynku. Wyrazem tego była statuetka Grand Prix przyznana nam podczas CEDE-2006 za wtryskarkę R3C. Nadal specjalizujemy się w technologii flexite zaopatrując pracownie w różne modele elektronicznych wtryskarek oraz wysokiej jakości materiały termoplastyczne. Oferujemy produkty firm znanych i cenionych na całym świecie m.in. Flexite Company z USA, Sabilex z Buenos Aires i Inductor Kft z Węgier. Urządzenia i materiały oznaczone są znakiem CЄ i spełniają wymogi dyrektyw Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa. Stale poszerzamy swój asortyment. Od 2008 roku wprowadzamy na polski rynek wysokiej jakości produkty hiszpańskiej firmy Protechno, niezbędne w codziennej pracy każdej pracowni protetycznej.

Nie zapomnieliśmy o stałym promowaniu fotografii w stomatologii o czym świadczy choćby Złoty Medal MTP podczas SALDENT-2007 w Poznaniu dla termosublimacyjnej fotodrukarki m.in. do zdjęć wewnątrzustnych.

Produkty najwyższej jakości, fachowa obsługa i sprawny serwis sprawiają, że cieszymy się dużym zaufaniem wśród techników dentystycznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Zespół Rudimex

 

adres kontaktowy

Siedziba firmy:

P.H. RUDIMEX STANISŁAW RUDZKI
ul. Kwiatowa 2 Łężyca
66-016 Zielona Góra
NIP: 929-009-20-66

Kontakt

Numery kontaktowe:

tel: (68) 410 49 95
tel. kom. 602 559 322
tel. kom. 602 403 084
e-mail: kr@rudimex.com.pl
Skype: rudimex