Wtryskarka 2AD 400°C
Materiał Flexite T-VAL
Wtryskarki protetyczne
Materiały termoplastyczne sabilex
Materiały termoplastyczne flexite
Fotografia w stomatologii
1
2
3
4
5
6

Drukarka termosublimacyjna S420 firmy HiTi

Następczyni drukarki S400 – laureatki Złotego Medalu MTP na targach SALDENT-2007 w Poznaniu, ...

.., nagrodzonej dyplomem WINNER DIMA 2006 w USA oraz docenionej w 2007 roku przez „Foto-Kuriera” (w którego rankingu uzyskała wynik bardzo dobry), oraz przez miesięcznik komputerowy "CHIP", który przyznał jej pierwsze miejsce w kategorii drukarek (Drukarka S400 wyprzedziła m.in. drukarki: Sony, HP, Canon!).

Fotodrukarka Hi-Ti S-420 wykorzystuje technologię druku termosublimacyjnego. Co więcej, wśród drukarek tego typu jest najbardziej zaawansowaną technologicznie – jako jedyna posiada rozdzielczość 403 dpi, porównywalną do jakości wydruku minilabów. Co ważne w gabinecie stomatologicznym, to przenośne urządzenie zajmuje mało miejsca a jego obsługa nie wymaga wysiłku. Doskonale nadaje się do wydruku zdjęć wykonanych za pomocą aparatu fotograficznego lub kamery wewnątrzustnej (zdjęcia: wewnątrzustne, zewnątrzustne, rtg, ale także wakacyjne i rodzinne).

Fotodrukarka S420 firmy HiTi to:

  • niezwykła jakość cyfrowych obrazów dzięki wbudowanemu procesorowi obrazu OEE, połączonym z rewolucyjnym algorytmem i doskonałym aparatem przetwarzania obrazu. Co więcej, drukarki Hi-Ti serii S posiadają funkcjonalny i intuicyjny interfejs, ułatwiający edycję obrazu.

  • odporność na zanieczyszczenia: w trakcie wydruku pokrywa zatrzymująca zanieczyszczenia automatycznie otwiera się i zamyka – uniemożliwiając dostawanie się pyłu do wnętrza urządzenia. Dodatkowa osłona pojemnika papieru i opcjonalna, zdejmowana tylna pokrywa zapewniają wolne od skaz wydruki najwyższej jakości.

  • dokładne odwzorowanie barw dzięki technologii automatycznej kalibracji obrazu I2O (inteligentna optymalizacja obrazu, ang. Intelligent Image Optimization), która nie tylko pozwala dokładnie odwzorowywać barwy, lecz również regulować ostrość.

  • wyjątkowa ochrona fotografii: Oryginalne taśmy kolorowe Hi-Ti posiadają ekskluzywną technologię „Magic Coating”. Technologia ta umożliwia ochronę fotografii już w momencie zakończenia procesu sublimacji. Powłoka ochronna jest odporna na wodę i promieniowanie UV. Pozostawione na parapecie zdjęcia już nigdy nie wyblakną a ślady palców lub rozlaną kawę można zmyć, bez obawy o zniszczenie zdjęcia. Technologia „Magic Coating” umożliwia także stosowanie znaków wodnych, które mogą być dostosowywane do poszczególnych zdjęć oraz używane do ochrony przed fałszowaniem.

  • możliwość obróbki zdjęć: Drukarki serii S są związane z oprogramowaniem PhotoDésirée Deluxe wspomagającym obróbkę zdjęć. PhotoDésirée Deluxe zapewnia wiele użytecznych funkcji oraz intuicyjny interfejs do łatwego zarządzania zdjęciami czy kalendarzem. Wbudowany edytor oferuje opcje wstawiania szablonów, efektów soczewek (obiektywów), tworzenia kalendarza i obróbki obrazu.

  • możliwość wydruku nie tylko z komputera dzięki technologii LinkPrint zapewniającej połączenie drukarki i innych urządzeń peryferyjnych i nośników danych: pamięci flash, aparatów cyfrowych, dysków USB oraz wielu innych urządzeń posiadających port USB.

  • możliwość podpisu zdjęć: W pełni modyfikowalna sygnatura obrazu może być drukowana na każdym zdjęciu w dowolnym miejscu.

Fotodrukarka S420 to wysoka jakość i trwałość wydrukowanych zdjęć, mobilność urządzenia oraz dostępna, jak na profesjonalne zastosowania, cena – zarówno samego urządzenia, jak i pojedynczych zdjęć. 

Drukarka może funkcjonować samodzielnie lub w połączeniu z komputerem za pomocą prostego w obsłudze oprogramowania. Jak wszystkie urządzenia Hi-Ti posiada oczywiście certyfikat CE. Polskojęzyczna instrukcja obsługi nagrana jest na dołączanej przy zakupie płycie CD, która zawiera też dodatkowe programy użytkowe. Zapewniamy stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dostępne materiały eksploatacyjne:

  • papier P-200 (10x15) (opakowanie 200 kartek + folia barwiąca)
  • zestaw czyszczący Clean Kit

Specyfikacja urządzenia:

Nazwa modelu HiTi S420
Technologia wydruku termosublimacja
Rozdzielczość 403 x 403 dpi
Głębia kolorów 256 bitów(16,770,000 kolorów)
Paleta barw CMY + bezbarwne pokrycie
Typ drukarki wolnostojąca / współpracująca z komputerem PC
Rozmiar wydruku 100 mm x 152 mm
Rozmiar papieru 100 mm x 178 mm
Prędkość wydruku 70s
Wyświetlacz 1,5" Kolorowy LCD TFT
Obsługiwane standardy pamięci zewnętrznej CF/ MS/ MS Pro/ SD/ MMC/ SM/ Micro Drive
USB 1.1/2.0
Wymagania systemowe (PC) Windows 98/ME/2000/XP, Mac OS X 10.2
Załączonne oprogramowanie PhotoDésirée Deluxe
Wymiary 234 mm x 178 mm x 175 mm
Waga 2.5 kg
Akcesoria Kontoler z wyśw. LCD, pojemnik na papier, osłona przeciwpyłowa, kabel USB, instrukcja obsługi, płyta CD (sterowniki, oprogramowanie, instrukcja), kabel zasilający
 

adres kontaktowy

Siedziba firmy:

P.H. RUDIMEX STANISŁAW RUDZKI
ul. Kwiatowa 2 Łężyca
66-016 Zielona Góra
NIP: 929-009-20-66

Kontakt

Numery kontaktowe:

tel: (68) 410 49 95
tel. kom. 602 559 322
tel. kom. 602 403 084
e-mail: kr@rudimex.com.pl
Skype: rudimex