Wtryskarka 2AD 400°C
Materiał Flexite T-VAL
Wtryskarki protetyczne
Materiały termoplastyczne sabilex
Materiały termoplastyczne flexite
Fotografia w stomatologii
1
2
3
4
5
6

POKONAĆ KORONAWIRUSA

NIKT NIE JEST BEZPIECZNY

Niestety Koronawirus stanowi realne zagrożenie dla wszystkich ludzi.

W nocy 5 maja umarł zarażony koronawirusem Evgeni Mikrin. Wybitna postać świata kosmicznej techniki. Główny projektant rakietowo-kosmicznej korporacji „ENERGIA”. 

Taki człowiek ma opiekę lekarską na  bardzo wysokim, wręcz kosmicznym, poziomie. Ale jak widać nikt nie może być pewny jak skończy się jego kontakt z koronawirusem.

Wtryskarka 2 AD 400 - WYPRZEDAŻ

Wtryskarka 2AD 400Wyprzedaż rocznika 2019
KUP TERAZ TANIEJ

 

KORZYŚCI z zakupu automatycznej wtryskarki Sabilex 2AD 400:

  • nie trzeba kupować bardzo drogich urządzeń CAD/CAM aby pracować na materiałach PEEK – najbardziej zbliżonych do materiału ludzkich kości;

Dlaczego Flexite Company wprowadza certyfikat ?

Gwarancja flexite
Na polskim rynku oprócz materiałów termoplastycznych do wykonywania protez zębowych metodą wtryskową uznanych na świecie firm sprzedawane są niestety również materiały których nazwa handlowa znana jest tylko w Polsce lub wręcz niewiadomego pochodzenia.

 

Twoja reklama na naszych stronach

Zachęcamy do zamieszczania reklam na naszej stronie :)

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z naszym działem handlowym.

Płytka podwójna P220

Czym jest podwójnie laminowana twardo-miękka folia Sabilex?

Przezroczysta dwuwarstwowa twardo-miękka płytka Sabilex została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć ból i uszkodzenia zębów związane z bruksizmem i szczękościskiem. Jest to najczęściej polecana płytka ze względu na jej dobre dopasowanie i wysoki komfort użytkowania.

Płytka składa się z dwóch warstw:

  • 1 mm miękka warstwa wewnętrzna, która opiera się na zębach i dziąsłach zapewniając komfort pacjentowi;
  • 3 mm twarda przezroczysta warstwa zewnętrzna, która zapewnia wytrzymałość, wiąże się z akrylem gwarantując jej łatwe modyfikowanie.

Szybkie dodawanie klamer – pistolet grzewczy Flexite

 

FLEXITE COMPANY (USA) wprowadza na polski rynek PISTOLET GRZEWCZY RIS, który daje technikom możliwość łatwiejszego dodawania estetycznych niemetalowych klamer do protezy, nie tylko w przypadku prac wykonanych z materiałów termoplastycznych, lecz również do tych z metalu i tradycyjnego akrylu. Producent w swojej ofercie proponuje szablony klamer w kolorach: różowym, przeźroczystym oraz w kolorze zęba zgodnie z kolornikiem Vita.

 

Pistolet RIS został zaprojektowany tak, aby utrzymać najlepszą temperaturę dla gotowych szablonów klamer FLEXITE. W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń, nie powoduje powstawania pęcherzyków i nie uszkadza właściwości klamry. Posiada dwie końcówki o mniejszej średnicy, które pozwalają precyzyjnie kierować strumień powietrza podczas modelowania klamry.

 

adres kontaktowy

Siedziba firmy:

P.H. RUDIMEX STANISŁAW RUDZKI
ul. Kwiatowa 2 Łężyca
66-016 Zielona Góra
NIP: 929-009-20-66

Kontakt

Numery kontaktowe:

tel: (68) 410 49 95
tel. kom. 602 559 322
tel. kom. 602 403 084
e-mail: kr@rudimex.com.pl
Skype: rudimex