Wtryskarka 2AD 400°C
Materiał Flexite T-VAL
Wtryskarki protetyczne
Materiały termoplastyczne sabilex
Materiały termoplastyczne flexite
Fotografia w stomatologii
1
2
3
4
5
6

Dlaczego Flexite Company wprowadza certyfikat ?

Gwarancja flexite
Na polskim rynku oprócz materiałów termoplastycznych do wykonywania protez zębowych metodą wtryskową uznanych na świecie firm sprzedawane są niestety również materiały których nazwa handlowa znana jest tylko w Polsce lub wręcz niewiadomego pochodzenia.

 

Dochodzą do nas sygnały o podróbkach udających oryginalne materiały znanych producentów w tym firmy Flexite Company z USA. Firmy istniejącej już 53 lata, powstałej w celu opracowania i doskonalenia wtryskowych metod wykonywania elastycznych protez zębowych i biozgodnych pozbawionych monomerów materiałów na protezy zębowe.

Tymczasem zgodnie z zasadą „primum non nocere” jeśli lekarz stomatolog ordynuje protezę bez monomerów, biozgodną z ludzkim organizmem to powinien być pewny, że ta proteza zostanie wykonana z oryginalnego, dopuszczonego do zastosowań medycznych materiału, sprawdzonego przez lata producenta.

Z opisanych powodów Flexite Company kontroluje dystrybucję swoich produktów tworząc sieć autoryzowanych gabinetów stomatologicznych i protetycznych pracowni tak aby PACJENT miał pewność, że jego proteza będzie wykonana z oryginalnych amerykańskich materiałów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

adres kontaktowy

Siedziba firmy:

P.H. RUDIMEX STANISŁAW RUDZKI
ul. Kwiatowa 2 Łężyca
66-016 Zielona Góra
NIP: 929-009-20-66

Kontakt

Numery kontaktowe:

tel: (68) 410 49 95
tel. kom. 602 559 322
tel. kom. 602 403 084
e-mail: kr@rudimex.com.pl
Skype: rudimex